15.02.2024

Sveučilište u Zagrebu je objavilo Natječaj za Erasmus+ studijski boravak (SMS) za programske zemlje (EU-KA131) za akademsku godinu 2024./25.

Natječaj je dostupan na poveznici.

Rok za slanje online prijave i predaju potpune dokumentacije je 4. ožujka 2024. do 12:00 sati. Papirnata dokumentacija dostavlja se u Studentsku referadu Fakulteta političkih znanosti, a za sva pitanja vezana uz mobilnost možete se obratiti na ivana.kontosic-soce@fpzg.hr.

Kriteriji za odabir kandidata za sudjelovanje na Erasmus+ studijskom boravku dostupni su na poveznici.

21. veljače u 12:00 sati u dvorani A Fakulteta političkih znanosti održat će se ERASMUSiraj se! radionica namijenjena svim studentima zainteresiranim za mobilnost. Studenti se radionici mogu pridružiti i putem MS Teams aplikacije klikom na poveznicu.