13.06.2014

Okrugli stol "Europe After the Elections: National Implications, EU Prospects"

Okrugli stol

Fakultet političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu u partnerstvu s Centre for Research on the European Matrix, University of Surrey poziva Vas na okrugli stol "Europe After the Elections: National Implications, EU Prospects". Okrugli stol održava se u petak i subotu, 13. - 14. 6. 2014., na Fakultetu političkih znanosti (dvorana B), Lepušićeva 6.
Veselimo se Vašem dolasku!
Napomena: izlaganja su na engleskom jeziku bez prijevoda.
Program okruglog stola možete naći OVDJE.

Veselimo se Vašem dolasku!

Napomena: izlaganja su na engleskom jeziku bez prijevoda.

Program okruglog stola možete naći OVDJE.