18.06.2014

Napredni istraživački seminar: Dr Konitzer i Dr Dragojević

U okviru naprednog istraživačkog seminara, u ponedjeljak 23. lipnja s početkom u 13 sati (do 14.30) gostovat će Dr Andrew Konitzer i Dr Mila Dragojević koji će govoriti na temu: „The Forensics of Clientelism: Measuring Party-based Employment in Serbia“. Izlaganje na engleskom jeziku bez prijevoda

U okviru naprednog istraživačkog seminara, u ponedjeljak 23. lipnja s početkom u 13 sati (do 14.30) gostovat će Dr Andrew Konitzer i Dr Mila Dragojević. Oni će govoriti na temu: „The Forensics of Clientelism: Measuring Party-based Employment in Serbia“.

Dr Konitzer je direktor Centra za ruske i istočnoeuroposke studije Sveučilišta u Pittsburghu, a Dr Dragojević je profesorica političkih znanosti na Sveučilištu Jug (SAD). Izlaganje će biti na engleskom jeziku, bez prijevoda – održat će se u Seminaru C Fakulteta političkih znanosti.