13.07.2014

EUpedija - obrazovni video priručnik Televizije Student

U okviru projekta DAY koji financira Europska unija, a provodi Televizija Student, snima se obrazovni video priručnik EUpedija koji bi radno mogli nazvati „Kako do projekta koji financira EU? EUpedija je sastavljena od 20 video priloga u kojima studenti novinari provode gledatelje kroz labirint europskih

U okviru projekta DAY koji financira Europska unija, a provodi Televizija Student, snima se obrazovni video priručnik EUpedija koji bi radno mogli nazvati „Kako do projekta koji financira EU?. EUpedija je sastavljena od 20 video priloga u kojima studenti novinari provode gledatelje kroz labirint europskih projekata i fondova. Na popularan način, studenti novinarstva ukazuju na brojne mogućnosti koje se pružaju mladima. Teme su različite – od objašnjenja različitih fondova – predpristupnih i strukturnih, financiranja udruga mladih, programa Erasmus +, programa Obzor 2020 i mogućnosti koje se nude mladima.

Video priloge možete pogledati na sljedećim linkovima:

Mogućnosti za mlade kroz EU financiranje

Europa za građane

Kako do europskog projekta