29.09.2014

Gostujuće predavanje: Dr. Lawrie Zion

U srijedu, 1.10. u 15.30 sati, u dvorani B Fakulteta političkih znanosti studentima će gostujuće predavanje o „Digitalnoj etici“ održati prof. Lawrie Zion, voditelj odjela novinarstva i strateškog komuniciranja na La Trobe Sveučilištu iz Melbourna. Predavanje je otvoreno za sve studente.

Prof. Lawrie Zion, voditelj odjela novinarstva i strateškog komuniciranja na La Trobe Sveučilištu iz Melbourna održat će studentima predavanje o „Digitalnoj etici“ u terminu kolegija „Oblici televizijskog izražavanja“, u srijedu 1.10. u 15.30 sati, dvorana B. Prof. Zion ima višegodišnje iskustvo u radijskom i televizijskom novinarstvu, a zajedno s Davidom Craigom upravo je objavio knjigu „Ethics for Digital Journalists: Emerging Best Practices“. Glavni je urednik i on-line Upstart magazina. Predavanje je otvoreno za sve studente.

održat će studentima predavanje o „Digitalnoj etici“

u terminu kolegija „Oblici televizijskog izražavanja“,

u srijedu 1.10. u 15.30 sati, dvorana B.

Prof. Zion ima višegodišnje iskustvo u radijskom i televizijskom novinarstvu, a zajedno s Davidom Craigom upravo je objavio knjigu Ethics for Digital Journalists: Emerging Best Practices.

Glavni je urednik i on-line Upstart magazina.

Predavanje je otvoreno za sve studente.