16.05.2014

Studenti novinarstva na predavanju medijskog stručnjaka BBC-a

Poznati novinar s BBC-a Guy Pelham gostovao je na Hrvatskoj radioteleviziji gdje je s novinarima HRT-a podijelio svoje bogato radno iskustvo i dao im odgovore na goruća pitanja o novoj, integriranoj i multimedijalnoj redakciji 21. stoljeća. Osim novinara HRT-a prezentaciji medijskog stručnjaka prisustvovali su i studenti novinarstva.

Više informacije može se pronaći u izvještaju Medijski stručnjak BBC-ja o izazovima integrirane redakcije 21. stoljeća!