18.05.2014

Humanitarna pomoć: 19.- 23.5. od 9-21 h

Cijenjene kolegice i kolege, Studentski zbor u suradnji sa Klubom studenata Fakulteta političkih znanosti organizira humanitarnu akciju prikupljanja pomoći ugroženom stanovništvu Slavonije, Bosne i Hercegovine te Srbije, koje je pogođeno nedavnim poplavama. Prikupljanje će biti organizirano sukladno

Cijenjene kolegice i kolege!
Nadalje, u prostorijama Kluba studenata (dvorište Fakulteta) organizirat će se prikupljanje konzervirane i suhe hrane, vode, odjeće, obuće, rukavica, svijeća, baterija, deka, pelena, higijenskih potrepština, papirnatih ubrusa, sredstava za čišćenje i dezinfekciju, kao i ostalih stvari potrebnih za pomoć ugroženima u poplavama.
Prikupljanje će biti organizirano sukladno radnom vremenu Kluba (9 - 21 h) i to od ponedjeljka (19.5.2014.) do petka (23.5.2014.). Nakon što prikupimo humanitarnu pomoć, ista će biti poslana organizacijama koje su u mogućnosti distribuirati prikupljene stvari pogođenim područjima poput Vijeća bošnjačke nacionalne manjine Grada Zagreba i sličnih organizacija!
Kolegice i kolege, pokažimo svoju solidarnost sa ugroženim stanovništvom poplavljenih područja te se ujedinimo u regionalni humanitarni projekt!
Hvala Vam unaprijed i lijep pozdrav!
SZFPZG i KSFPZG

Cijenjene kolegice i kolege,

Hvala Vam unaprijed i lijep pozdrav!

SZFPZG i KSFPZG