21.05.2014

Gostujuće predavanje: Prof. dr. Nicholas Xenos

U četvrtak, 22. svibnja u dvorani C s početkom u 13:00 sati održat će se gostujuće predavanje prof. Nicholasa Xenosa, profesora sa Sveučilišta Massachusetts, Amherst pod naslovom "To See or To Feel: Machiavelli on Political Transparency".

Drage kolegice i kolege,
?ast mi je pozvati vas na gostuju?e predavanje prof. Nicholasa Xenosa, mojeg mentora i profesora sa Sveu?ili?ta Massachusetts, Amherst. Predavanje je naslovljeno "To See or To Feel: Machiavelli on Political Transparency". Prof. Xenos diskutira problem politi?ke transparentnosti na primjeru 18 poglavlja Machiavellijevog "Vladara". Predavanje ?e biti na engleskom jeziku u ?etvrtak 22. svibnja u dvorani C s po?etkom u 13:00 sati. Veselimo se va?em dolasku i diskusiji!
Srda?no,
Hrvoje Cvijanovi?

Drage kolegice i kolege,

Pozivamo vas na gostujuće predavanje prof. Nicholasa Xenosa, profesora sa Sveučilišta Massachusetts, Amherst, ujedno i mentora doc.dr.sc. Hrvoja Cvijanovića. Predavanje je naslovljeno "To See or To Feel: Machiavelli on Political Transparency".

Prof. Xenos diskutira problem političke transparentnosti na primjeru 18 poglavlja Machiavellijevog "Vladara". Predavanje će biti na engleskom jeziku u četvrtak, 22. svibnja u dvorani C s početkom u 13:00 sati.

Veselimo se vašem dolasku i diskusiji!