22.05.2014

Gostujuće predavanje: Dr Nikolaos Tzifakis

U utorak, 27. svibnja 2014. s početkom u 9.30 (do 11), Dr Nikolaos Tzifakis, docent na Sveučilištu Peloponnesse (Grčka), održat će izlaganje na temu: „Celebrity actions in International Politics“.

Dr Tzifakis je istaknuti stručnjak iz područja međunarodne politike, urednik knjiga „Greek Horizon“ (2014), „International Politics in Times of Change“ (2012), te autor knjiga „Contract in gout to Private Military and Security Companies“ (2012), i „The Question of Security in Southeast Europe“ (2003). Više o gostujućem predavaču može se pronaći ovdje.

Predavanje i rasprava s dr. Tzifakisom će biti održani u Seminaru C, FPZG, Lepušićeva 4, na engleskom jeziku.

Dr Tzifakis bit će, također, dostupan studentima i kolegama za konzultacije – sve do četvrtka, 30. svibnja. Kontakt: Prof. Dr. Dejan Jović: dejan.jovic@fpzg.hr.