01.06.2014

Televizija Student osvojila tri nagrade na festivalu u Novom Sadu

Ekipa Televizije student otputovala je u Novi Sad na natjecanje televizijskih i radijskih priloga pod nazivom "On the record". U Hrvatsku su se vratili s tri nagrade.

Ekipa Televizije student otputovala je u Novi Sad na natjecanje televizijskih i radijskih priloga pod nazivom "On the record". Treći međunarodni festival studenata novinarstva u organizaciji Odsjeka za medijske studije održan je 24. svibnja na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, a okupio je blizu 40 sudionika iz regije. Najveći broj nagrada u obje kategorije osvojili su zagrebački i novosadski studenti. Naši studenti u Hrvatsku su se vratili s tri nagrade.

Osim novinarske tribine, u čast nagrađenih i povodom jubileja Odsjeka održan je i humanitarni koncert u klubu SKC "Fabrika".

Natjecanje u Novom Sadu from TV Student FPZG on Vimeo.