03.06.2014

U Rimu održana završna konferencija projekta ECOSMeG

Održana završna konferencija projekta ECOSMeG u Talijanskom parlamentu u Rimu na kojoj su uz goste, među kojima je bio i Nj. E. prof. dr. sc. Damir Grubiša - veleposlanik Republike Hrvatske u Talijanskoj Republici, sudjelovali voditelji projekta i studenti suradnici na projektu iz pet partnerskih

U petak, 30. svibnja 2014., održana je završna konferencija projekta ECOSMeG u Talijanskom parlamentu u Rimu. Na završnoj konferenciji su uz goste, među kojima je bio i Nj. E. prof. dr. sc. Damir Grubiša - veleposlanik Republike Hrvatske u Talijanskoj Republici, sudjelovali voditelji projekta i studenti suradnici na projektu iz pet partnerskih sveučilišta: Alma mater studiorum Sveučilišta u Bologni, Sveučilišta u Teramu, Sveučilišta u Zagrebu, Sveuučilišta u Kalabriji i Sveučilišta u Tirani. Ispred Sveučilišta u Zagrebu nazočnima se na talijanskom jeziku obratio voditelj projekta doc. dr. sc. Hrvoje Špehar i studentica Renata Šimić, a bili su nazočni i studenti Dominik Knezović i Ivan Granić.
Projekt ECOSMeG (European Cosmpolitanism and Sites of Memory through Generations) dio je programa Europa za građane, kojeg je sufinancirala Europska unija.

U petak, 30. svibnja 2014., održana je završna konferencija projekta ECOSMeG u Talijanskom parlamentu u Rimu. Na završnoj konferenciji su uz goste, među kojima je bio i Nj. E. prof. dr. sc. Damir Grubiša - veleposlanik Republike Hrvatske u Talijanskoj Republici, sudjelovali voditelji projekta i studenti suradnici na projektu iz pet partnerskih sveučilišta: Alma mater studiorum Sveučilišta u Bologni, Sveučilišta u Teramu, Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilišta u Kalabriji i Sveučilišta u Tirani. Ispred Sveučilišta u Zagrebu nazočnima se na talijanskom jeziku obratio voditelj projekta doc. dr. sc. Hrvoje Špehar i studentica Renata Šimić, a bili su nazočni i studenti Dominik Knezović i Ivan Granić.