04.06.2014

VIDEO TELEVIZIJA STUDENT: MEDIJI I JAVNI INTERES

Video Televizije Student sa skupa MEDIJI I JAVNI INTERES koji je održan u organizaciji Centra za demokraciju i pravo Miko Tripalo i Centra za istraživanje medija i komunikacije Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu. Na skupu je uručena Nagrada Miko Tripalo za 2013. godinu gospođi Mirjani

U  ponedjeljak, 02. 06. Održan je skup MEDIJI I JAVNI INTERES u organizaciji Centra za demokraciju i pravo Miko Tripalo i Centra za istraživanje medija i komunikacije Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu.
Na skupu je uručena Nagrada Miko Tripalo za 2013. godinu  gospođi Mirjani Krizmanić: zbog dosadašnjeg rada, osobito zbog nesebičnog javnog angažmana u zaštiti dostojanstva čovjeka i obrani njegovih sloboda, te u promicanju društvene pravednosti.

U  ponedjeljak, 2. lipnja održan je skup MEDIJI I JAVNI INTERES u organizaciji Centra za demokraciju i pravo Miko Tripalo i Centra za istraživanje medija i komunikacije Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu. Na skupu je uručena Nagrada Miko Tripalo za 2013. godinu  gospođi Mirjani Krizmanić zbog dosadašnjeg rada, osobito zbog nesebičnog javnog angažmana u zaštiti dostojanstva čovjeka i obrani njegovih sloboda, te u promicanju društvene pravednosti.

Nakon uvodne riječi organizatora Nenada Zakošeka, dekana Fakulteta političkih znanosti i Gorana Radmana, predsjednika Upravnog odbora Centra Miko Tripalo, svoja izlaganja su imali Milan Živković, Nadežda Čačinovič i Tena Perišin te Emil Čančar i Anja Stević, Marko Rakar, Alemka Lisinski, Viktorija Car i Igor Kanižaj.

Televizija Student donosi video sa skupa Mediji i javni interes.

Mika Tripalo from TV Student FPZG on Vimeo.