12.04.2013

2. rođendan PR STUDENTA

PR Student, projekt studenata sa smjera Novi Mediji, poziva sve Vas na veliku rođendansku zabavu koja će se održati 15. travnja u klubu Sax s početkom u 22 sata. Ulaz je slobodan.

Svoj dolazak možete potvrditi na facebook stranici PR Studenta: https://www.facebook.com/ThePRStudent

PR Student, projekt studenata sa smjera Novi Mediji, ulazi u treću godinu svog postojanja, te je za tu priliku organizirana velika rođendanska zabava na koju ste svi pozvani. Rođendan će se održati 15. travnja u klubu Sax s početkom u 22 sata, a zabavljati će vas bend Ljetno Kino. Ulaz je slobodan.

Svoj dolazak možete potvrditi na facebook stranici PR Studenta.