12.10.2011

BRUCOŠIJADA FPZG 2011.

Udruga studenata fakulteta političkih znanosti -Publius- u suradnji sa Studentskim zborom poziva vas na jedinu Službenu brucošijadu Fakulteta političkih znanosti. Brucošijada će se održati 15.10.2011 (subota) u Press Clubu. Detaljnije u prilogu.

Drage brucošice i brucoši, kolegice i kolege, Udruga studenata fakulteta političkih znanosti -Publius- u suradnji sa Studentskim zborom poziva vas na jedinu Službenu brucošijadu Fakulteta političkih znanosti 15.10.2011 (subota) u klub koji se nalazi u samom centru grada, koji se samo za vas buduće novinare i politologe otvara i gdje vas očekuje ludnica koju samo mi znamo za vas organizirati :)!

Zato nabavite ulaznice na fakultetu!

Pripremili smo vam i program uz promo cijene svih pića, dj-a, hostese i nagrade!  A od glazbe vas očekuju: domaći/strani rock/pop/dance hitovi :)

i još puno toga ....

Pridružite nam se na ovom jedinstvenom događaju!

Ulaznice će se dijeliti na fakultetu u informatičkoj prostoriji!

Vidimo se u subotu u Press Clubu (novinarski dom)

informacije i rezervacije stolova: udruga.publius@gmail.com ili 091 783 53 91

FACEBOOK EVENT