07.11.2011

Dan Fakulteta 2011.

49. obljetnica Fakulteta političkih znanosti

U petak je Fakultet proslavio 49 godina postojanja povodom čega je održana svečana sjednica. Na samom početku gostima se obratio dekan Nenad Zakošek koji se osvrnuo na dosadašnje uspjehe i napredak Fakulteta, nakon čega su uslijedili gosti predavači: prorektorica Sveučilišta u Zagrebu za međunarodnu i međuinstitucijsku suradnju Ksenija Turković, zamjenica gradonačelnika grada Zagreba Jelena Pavičić Vukičević, te profesor Damir Grubiša.

Također je predstavljena i nova web stranica kao elektronički napredak Fakulteta koja će omogućiti jednostavniju uporabu svim korisnicima i novim posjetiteljima.

Na samom kraju dodijeljene su nagrade najboljim studentima za akademsku godinu 2010/2011. Nagrađeni studenti preddiplomskog studija politologije su: Ana Budimir, Uroš-Valentino Saraja, Mateja Topolovec, Ivica Mihalec i Petra Đurman.

Za preddiplomski studij novinarstva nagrade su uručene: Dubravki Glavina, Maji Jakić, Maji Leni Lopatny, Luciji Pongrac, Mateji Šobak, Ivani Šaškor, Petri Kovačević, Petri Mlačić, Ivani Nikolić, Sebastianu Soboti. Najbolja studentica diplomskog studija novinarstva je Valentina Gusić, a nagrade za najbolje studentice generacije osvojile su Marta Grubić i Ivana Nikolić.