29.12.2011

Sveučilište u Zagrebu objavljuje imena dobitnika novčane potpore iz Fonda za stipendiranje darovitih studenata

Među dobitnicima su dvije studentice Fakulteta političkih znanosti. Svečana dodjela stipendija održat će se 12. siječnja 2012. u 10 sati u auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu. Popis nagrađenih pogledajte u prilogu.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je imena dobitnika novčane potpore iz Fonda za stipendiranje darovitih studenata za akademsku godinu 2011./2012. Dvije stipendistice Fonda su studentice Fakulteta političkih znanosti Vedrana Kopić i Andrea Svilarić kojima ovim putem čestitamo.

Svečana dodjela stipendija održat će se 12. siječnja 2012. u 10 sati u auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu.

Popis svih dobitnika pogledajte OVDJE.