12.01.2012

'Projekti razvoja e-kolegija' - poziv na suradnju i dostavljanje prijedloga projekata

Sveučilišni računski centar Srce poziva sve nastavnike Sveučilišta u Zagrebu zainteresirane za suradnju na osmišljavanju i provođenju projekata primjene alata i metoda e-učenja u nastavi da se jave s prijedlozima projekata.

Obaviještavamo nastavnike Sveučilišta u Zagrebu da je započela s radom nova usluga „Projekti razvoja e-kolegija“ (http://www.srce.unizg.hr/projekti-eucenja) kojom Sveučilišni računski centar Srce želi dodatno unaprijediti podršku koju pruža nastavnicima u primjeni tehnologija e-učenja u nastavi. Ova usluga uspostavljena je u okviru Centra za e-učenje Srca.

U okviru usluge, djelatnici Centra za e-učenje, će u suradnji s nastavnicima raditi na osmišljavanju i provođenju projekata primjene alata i metoda e-učenja u nastavi. Projekti će se odabirati periodički, putem javnih poziva. Za provedbu odabranih projekata Srce može osigurati angažman različitih specijalista (npr. stručnjaka za instrukcijski dizajn, stručnjaka za animacije i simulacije, programera, web-dizajnera i sl.).

Ova će usluga biti posebno zanimljiva nastavnicima kojima je potrebna konkretna pomoć u izradi i razvoju e-kolegiju bilo kroz izradu tehnički zahtjevnijih e-materijala, primjenu instrukcijskog dizajna ili na neki drugi način.

Temeljem prijava odabrat će se kandidati s kojima će djelatnici Centra zajedno razraditi konačne prijedloge projekata kojima će se definirati ciljevi, poslovi, potrebni resursi i rokovi, te započeti s realizacijom odabranih projekata.

Rok prijave je 31. siječnja 2012.

Prvi poziv na suradnju i slanje prijedloga projekata namijenjen nastavnicima Sveučilišta u Zagrebu pročitajte u PDF-u.