18.01.2012

Raspisan Erasmus natječaj – STUDENTI – studijski boravak (SMS) za ak.god. 2012./13.

Rok za prijave na natječaj je zaključno s 15. veljače 2012.

Sveučilište u Zagrebu na temelju sklopljenih Erasmus bilateralnih sporazuma s inozemnim visokoobrazovnim ustanovama raspisuje natječaj za sudjelovanje u Programu ERASMUS i financijsku potporu studentima koji odlaze na studijski boravak u akademskoj godini 2012./13.

Natječaj je objavljen i na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu.

Studenti se prijavljuju online središnjem Uredu za međunarodnu suradnju, a papirnatu dokumentaciju dostavljaju ECTS koordinatoru na matičnoj sastavnici. Rok za prijave na natječaj je zaključno s 15. veljače 2012. (datum primitka prijave i dokumentacije!).

Sve informacije možete naći na stranici Sveučilišta u Zagrebu, a tekst natječaja, upute za on-line prijavu i tablicu s popisom fakulteta na koje se možete prijaviti možete preuzeti u nastavku:

Tekst natječaja

Popis fakulteta