19.01.2012

Gostujuće predavanje veleposlanika Republike Turske u RH na PDS Vanjska politika i diplomacija

Veleposlanik Republike Turske H.E. Burak Özügergin gostovao je u petak 13. siječnja 2012. godine na Poslijediplomskom specijalističkom studiju Vanjska politika i diplomacija. Više u prilogu.

Veleposlanik H. E. Özügergin održao je studentima poslijediplomskog studija VPD predavanje na temu ''Culture as a Tool of Diplomacy: Turkey Case''.

Također, prije samog predavanja veleposlanika Özügergin-a  studentima su se obratili: dekan Fakulteta političkih znanosti prof. dr. sc. Nenad Zakošek, te voditeljica PDS Vanjska politika i diplomacija  prof. dr. sc. Lidija Čehulić Vukadinović.