02.10.2012

Postani student mentor

Pozivamo vas da se pridružite projektu Studenti mentori. Studenti-mentori mogu biti svi studenti s minimalno upisanom 2. godinom koji su voljni odvojiti nešto sitno svog vremena sljedeće akademske godine kako bi pomogli budućim brucošima da se lakše snađu na faksu.

Drage kolegice i kolege!

Pozivamo vas da se pridružite projektu Studenti mentori!

Skužili ste kako faks funkcionira, a ne želite da vaše teškom mukom stečeno znanje propadne?
Upućeni ste u sve tajne kolokviranja, testiranja indeksa, prijavljivanja eseja, najbolje načine učenja...?
Želite pomoći svojim budućim kolegama?

Ili ste pak brucoši/brucošice koji nisu bili zadovoljni svojim mentorom/mentoricom?

U tom slučaju, odluči se na mentorstvo!

Studenti-mentori mogu biti svi studenti s minimalno upisanom 2. godinom koji su voljni odvojiti nešto sitno svog vremena sljedeće akademske godine kako bi pomogli budućim brucošima da se lakše snađu na faksu.

Kao student-mentor dobivaš:

• mogućnost pomaganja drugima (+50 bodova na moralometru :P)
  • priliku da upoznaš nove ljude
  • mogućnost poboljšavanja komunikacijskih vještina (i publiku koja će te bespogovorno slušati)
  • stjecanje osjećaja odgovornosti za druge ljude
  • potencijalne nove prijatelje

Prijaviti se možeš OVDJE.