13.12.2011

Forum - kvaliteta života u mojoj lokalnoj zajednici

Pozivaju se studenti, profesori i zaposlenici Fakulteta političkih znanosti na radionicu „Forum - kvaliteta života u mojoj lokalnoj zajednici“ koja će se održati u četvrtak 15.12.2011. g. u Mjesnom odboru Eugen Kvaternik - Zvonimirova 68 u Zagrebu s početkom u 16,30 sati.

Pozivaju se studenti, profesori te ostali zaposlenici Fakulteta političkih znanosti na radionicu „Forum - kvaliteta života u mojoj lokalnoj zajednici“ koja će se održati u četvrtak 15.12.2011.g. u Mjesnom odboru Eugen Kvaternik - Zvonimirova 68 u Zagrebu s početkom u 16,30 sati.

Cilj Foruma je okupiti zainteresirane studente, kao i aktivne pripadnike akademske, neprofitne, javne i poslovne zajednice te pokrenuti javnu raspravu o društvenom, kulturnom, ekonomskom i političkom napretku i aktivnom sudjelovanju građana u zajednici.

Poziv i prijavnicu pročitajte OVDJE.

Zbog radioničkog tipa rada, ukupan broj sudionika je ograničen na 25.