25.07.2014

Nova Jean Monnet katedra za političke studije Europske unije

Dr. Hrvoje Špehar, predstojnik Centra za europske studije Fakulteta političkih znanosti, nositelj je novog projekta iz programa Erasmus+ kojeg je nakon međunarodne recenzije Izvršna agencija za obrazovanje, audiovizualnu politiku i kulturu preporučila za financiranje. Riječ je o novoj Jean Monnet katedri za političke studije Europske unije: mreže europske integracije (Jean Monnet Chair in EU Political Studies: Networks of European Integration), te ujedno prvoj Jean Monnet katedri u Hrvatskoj iz područja političke znanosti.

Više na

www.ces-fpzg.org