19.03.2024

5. Međunarodni kongres studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta – ERFUSS 2024.

Međunarodni kongres studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta – ERFUSS je kongres koji se od 2014. održava svake dvije godine na kampusu Borongaj. Kratica kongresa – ERFUSS znači „ERF u suradnji s…“, čime ovaj kongres naglašava važnost suradnje između tri studijska smjera na našem fakultetu, suradnje s ostalim strukama kao i međunarodnu suradnju. Na ovom kongresu međusobno izmjenjujemo znanja, stajališta i iskustva te uspostavljamo poznanstva na nacionalnoj i internacionalnoj razini.

Osim studenata, na kongresu će izlagati i stručnjaci sa svakog studijskog smjera koji će održati plenarna predavanja. Upravo su iz tog razloga, sa svojim iskustvima, znanjima i pogledima, i više nego dobrodošli studenti srodnih disciplina poput psihologije, sociologije, pedagogije, odgojno – obrazovnih znanosti, filozofije, prava, socijalnog rada, lingvistike, fonetike, medicine, kineziologije, ali i studenti naizgled nepovezanih struka poput elektrotehnike, računarstva, strojarstva, arhitekture, grafičkog dizajna i umjetničkih područja, koji svojim vještinama i znanjima uvelike mogu doprinijeti u timu unutar edukacijsko-rehabilitacijskog područja rada i znanosti.

Na kongres se možete prijaviti kao aktivni ili pasivni sudionik. Aktivno možete sudjelovati putem usmene prezentacije, izlaganjem postera, ili provođenjem radionice (uz prijavu je potrebno poslati i sažetak vašeg izlaganja), dok pasivno sudjelovanje podrazumijeva slušanje predavanja i sudjelovanje na radionicama. Sa željom da naglasimo interaktivnu prirodu kongresa, svi će sudionici moći sudjelovati na radionicama, tribinama, okruglim stolovima i ostalim oblicima rasprava.

Cijena kotizacije za pasivne sudionike iznosi 8 eura, dok za aktivne sudionike ista nije predviđena. Pasivni sudionici plaćaju kotizaciju odmah po prijavi, a aktivni tek kada im se odobri rad. Rok za uplatu kotizacije za sve sudionike je 20. travanj 2024. U slučaju otkazivanja, kotizacija se ne vreća (osim ako ne postoji opravdan razlog). Obavezno je slanje potvrde o uplati kotizacije. Vašu uplatu možete izvršiti na žiro račun Edukacijsko – rehabilitacijskog fakulteta pri Zagrebačkoj banci d.d. IBAN: HR872360000-1101355137 s naznakom „Kotizacija za ERFUSS 2024- Ime_Prezime“.

Ukoliko želite sudjelovati, molimo vas da ispunite jedan od sljedećih obrazaca (postoje dva obrasca, ovisno o vrsti željenog sudjelovanja):

Prijave za sudjelovanje otvorene su do 15. travnja 2024. Molimo vas da se pridržavate definiranog roka prijave jer prijava nakon tog datuma neće biti uvažena.

Upute za pisanje sažetka radova i popis predloženih tema radova možete pronaći na poveznicama. Prijavom pristajete da se Vaš sažetak rada objavi u otvorenom pristupu u digitalnom repozitoriju ERF-a kao dio Knjige sažetaka ERFUSS 2024.

Organizacijski odbor ERFUSS-a pruža mogućnost pronalaska smještaja za inozemne studente i za studente koji nemaju osiguran smještaj u gradu Zagrebu. Nadalje, Organizacijski odbor ne osigurava organizaciju prijevoza i ne pokriva troškove smještaja i prijevoza. Postoji mogućnost sufinanciranja, ovisno o prikupljenim sponzorstvima, no o tome ćete biti na vrijeme obaviješteni.

Za više detalja zapratite Instagram i Facebook profil Kongresa.

Veselimo se nadolazećem susretu, a za sva Vaša pitanja, nedoumice ili nejasnoće slobodno nam se obratite putem mail adrese: erfuss2024@gmail.com

Organizacijski odbor ERFUSS'24