Erasmus+ BIP ak. god. 2023./2024.

Fakultet političkih znanosti objavljuje Poziv za sudjelovanje u kombiniranom intenzivnom programu (BIP) na temelju objavljenog Erasmus+ natječaja za nastavno i nenastavno osoblje.

Poziv je otvoren za sljedeća tri programa:

„Shaping Policy in a Dynamic World: New Trends in Interest Group and Lobbying Research" u kojem Fakultet političkih znanosti sudjeluje kao koordinator programa koji će se održavati dijelom virtualno od 15. svibnja do 15. lipnja, a dijelom uživo u Dubrovniku od 19. do 24. lipnja. Za sudjelovanje u kombiniranom intenzivnom programu "Shaping Policy in a Dynamic World: New Trends in Interest Group and Lobbying Research"  mogu se prijavit kandidati kojima je fokus rada područje javnih politika, komparativne politike, europskih studija, interesnih skupina i lobiranja. Povjerenstvo Fakulteta izabrat će jednog kandidata koji će sudjelovati u programu.

„EUfactcheck Lab“ u kojem Fakultet političkih znanosti sudjeluje kao partner. Koordinator programa je Sveučilište u Utrechtu, a program će se održavati dijelom virtualno od 22. travnja 2024. do 11. lipnja 2024., a dijelom uživo od 13. do 17. svibnja 2024. u Utrechtu, Nizozemska. Za sudjelovanje u kombiniranom intenzivnom programu„ EUfactcheck Lab“ mogu se prijavit kandidati kojima je fokus rada područje medija, proizvodnje medijskog sadržaja i tv novinarstvo. Povjerenstvo Fakulteta izabrat će dva kandidata koji će sudjelovati u programu.

Invisible Cities" u kojem Fakultet političkih znanosti sudjeluje kao partner. Koordinator programa je Sveučilište Babes-Bolyai iz Rumunjske , a program će se održavati dijelom virtualno, 16. i 17. svibnja., a dijelom uživo od 20. do 25. svibnja 2024. u Cluju, Rumunjska. Za sudjelovanje u kombiniranom intenzivnom programu „Invisible Cities" mogu se prijavit kandidati kojima je fokus rada područje medija, proizvodnje medijskog sadržaja i tv novinarstvo. Povjerenstvo Fakulteta izabrat će jednog kandidata koji će sudjelovati u programu.

Prednost pri odabiru imat će kandidati koji su uključeni u realizaciju programa.

Dokumentacija za prijavu:

1. Preslika osobne iskaznice;
  2. Životopis;
  3. Ispunjena Izjava sudionika o pristanku na objavu i korištenje osobnih podataka u svrhu izvješćivanja programa.

Prijavna dokumentacija dostavlja se u Studentsku referadu Fakulteta političkih znanosti svakog radnog dana u periodu od 09:00 do 12:00 sati.

Rok za dostavu dokumentacije je 19. ožujak 2024.

Prijavnu dokumentaciju moguće je pronaći na web stranicama Sveučilišta u Zagrebu.