26.02.2024

Hrvatska akademska zajednica Fakulteta političkih znanosti organizira svoju prvu novinarsku konferenciju pod nazivom: Nijanse Novinarstva

Jednodnevna konferencija podijeljena je na tri panel rasprave, tematike tiska, radija i televizije. Cilj konferencije je prikazati sudionicima kako je biti u koži novinara (izazove rada u medijima, rad u redakciji, slobodu pisanja, izvještavanja i stvaranja programa, odnos s tužbama, osobne anegdote) te osvijestiti studente o važnosti medija i novinarstva.

Konferencija će se održati 28.2.2024. u C dvorani Fakulteta s početkom u 15:00 sati.

Panelisti konferencije:

TISAK
▪️Tomislav Dasović - Sportski novinar Večernjeg lista
▪️Jelena Veljača - Glavna urednica magazina Elle
▪️Marko Biočina - Urednik-Reporter Nove TV

RADIO
▪️Vedran Car - Voditelj i DJ na Otvorenom radiju
▪️Kasandra Fučijaš - Voditeljica, producentica i content creator na Otvorenom radiju

TELEVIZIJA
▪️Ema Branica - Voditeljica emisije Provjereno
▪️Mila Horvat - Urednica i voditeljica europskih nogometnih projekata i emisija
▪️Nensi Blažević - Dugogodišnja televizijska voditeljica i nastavnica na FPZG-u

Dođite na konferenciju i otkrijte novu nijansu novinarstva!
Prijave na poveznici