21.02.2024

Fakultet političkih znanosti objavljuje Poziv za sudjelovanje u kombiniranom intenzivnom programu "Shaping Policy in a Dynamic World: New Trends in Interest Group and Lobbying Research" u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 unutar programskih zemalja (KA 131) za razdoblje od 1. listopada 2023. do 30. lipnja 2024. godine.

Za sudjelovanje u kombiniranom intenzivnom programu "Shaping Policy in a Dynamic World: New Trends in Interest Group and Lobbying Research" mogu se prijaviti studenti koji ispunjavaju slijedeće uvijete:
1.    Polaznici diplomskog ili doktorskog studija na Fakultetu političkih znanosti;
2.    Minimalni prosjek ocjena 3,5

Prednost pri odabiru imat će studenti koji pišu diplomski ili doktorski rad na teme iz područja javnih politika, komparativne politike, europskih studija, interesnih skupina i lobiranja.
Dokumentacija za prijavu:
1.    Prijepis ocjena (preddiplomski i diplomski studij);
2.    Ispunjena Izjava sudionika o pristanku na objavu i korištenje osobnih podataka u svrhu izvješćivanja u programa;

Prijavna dokumentacija dostavlja se u Studentsku referadu Fakulteta političkih znanosti svakog radnog dana u periodu od 09:00 do 12:00 sati. Rok za dostavu dokumentacije je 26. veljače 2024.

Prijavnu dokumentaciju moguće je pronaći na web stranicama Sveučilišta u Zagrebu na poveznici.