Obnavlja se 'Čitaonica za kritičku politiku' (ČKP)

Prva čitaonica, naslovljena 'Utopije kao politika: u spomen na mišljenje Leonarda Kovačevića' održat će se u petak, 15. prosinca 2023., u 18:30 sati (dvorana H, FPZG). Nedavno preminuli filozof Leonardo Kovačević neodvojiv je od 'Čitaonice za kritičku politiku' (2013-2016.) koja je okupljala studente i nastavnike s različitih sastavnica Sveučilišta u Zagrebu. Stoga smo odlučili, kao nadahnuće za nadolazeći ciklus čitaonica, podsjetiti na neke od njegovih ključnih doprinosa.

Pristup je slobodan, a zainteresirane molimo da se jave na neki od sljedećih mailova: ivan.lasic.57@gmail.com, jerbicv@gmail.com, katarinajukic247@gmail.com kako bismo im poslali tekstove na temelju kojih će se raspravljati. Slušajte nas i na valovima Radio Studenta

Pozivamo vas da nam se pridružite!

Inicijativa za obnovu ČKP
Vedran Jerbić, Katarina Jukić i Ivan Lasić