Poziv za sudjelovanje u istraživanju

Institut za društvena istraživanja u Zagrebu, u sklopu europskog projekta "MOJ DOM: Izbjeglice, migracije i izbrisana sjećanja nakon ratova u bivšoj Jugoslaviji", poziva studentice i studente društvenih i humanističkih studija na sudjelovanje u istraživanju.

Cilj istraživanja je, kroz razgovor i diskusiju sudionika/ca fokus grupa, saznati kako mladi ljudi doživljavaju i razumiju koncept doma, koja mu značenja pripisuju te kako se ta značenja mijenjaju (u svakodnevnom životu).

Osnovne informacije

Poziv je otvoren svim studentima/icama društvenih i humanističkih studija u dobi od 18 do 23 godine.

Lokacija: Frankopanska 22/I, Institut za društvena istraživanja u Zagrebu

Veličina fokus grupe: 6-8 sudionika/ca

Planirano vrijeme održavanja: zadnji tjedan studenog 2023. godine. Prijavljeni sudionici/e će biti raspoređeni u jednu od fokus grupa te će o točnom vremenu održavanja biti naknadno informirani

Trajanje: 1,5 - 2 sata

Prijavite se na sudjelovanje najkasnije do srijede 15. studenoga 2023. putem ONLINE OBRASCA.

Sudionicama/icima će biti osiguran poklon bon trgovačkog lanca kao zahvala za sudjelovanje.

Za sve dodatne informacije slobodno se obratite na anja@idi.hr.