21.09.2023

Informacije o prijavi na sveučilišne diplomske studije Fakulteta političkih znanosti

Aplikacija za prijavu na sveučilišne diplomske studije bit će dostupna od 21. rujna u 8:00 do 22. rujna u 23:59 na poveznici.

Studenti se mogu prijaviti na sveučilišni diplomski studij Novinarstvo, Politologija i Politologija; smjer: Nacionalna sigurnost.

Nakon što kliknete na poveznicu otvorit će se sučelje na kojem je potrebno odabrati opciju Predaja dokumentacije - prva prijava, nakon čega ukoliko ste student FPZG-a možete nastaviti koristeći akademski identitet, dok studenti koji nisu do sada studirali na FPZG-u ispunjavaju tražene podatke i dobivaju na mail verifikacijski kod.

Zatim se otvara sučelje na kojem studenti trebaju kliknuti nova prijava, te odabrati upisni rok i studij.

Klikom na osobni podaci otvorit će se mogućnos unošenja osobnih podataka.

Potrebno je priložiti potvrdu, svjedodžbu ili diplomu o završenom sveučilišnom prijediplomskom studiju, a studenti koji nisu s FPZG-a moraju priložiti i prosjek ocjena.

Kako biste predali prijavu potrebno je kliknuti na predajte prijavu nakon čega biste trebali dobiti mail da je prijava zaprimljena.

Rang liste će biti objavljene 25. rujna, a 26. i 27. rujna kreću upisi!