22.08.2023

ESN Zagreb te poziva da i ti postaneš Buddy!

Što je Buddy? Buddy je lokalni student koji bude spojen s jednim internacionalnim studentom koji svoj Erasmus provodi u Zagrebu. Buddy je tu da mu pomogne oko prilagodbe u novom gradu i odgovori mu na sva pitanja, ali isto tako je Buddy i osoba za druženje, izlaske pune divnih uspomena i osoba za popiti kavu nakon faksa.

Ukoliko voliš upoznavati nove ljude, kulture i jezike, stvarati prijateljstva i poznanstva, znaš sva popularna mjesta za učenje po gradu, a i sam/a možda razmišljaš o odlasku na Erasmus, Buddy Sustav je ono što ti treba!

Također, kao član Buddy Sustava imaš pravo na ESNcard, a samim time i pravo na sve pogodnosti koje nosi, od čega najbitnije: dolazak i sudjelovanje na svim ESN Zagreb eventima!

Prijave su moguće do 30. kolovoza, a već tjedan dana nakon dobiti ćeš svog internacionalnog Buddya.

Prijavi se ovdje, postani Buddy i kreni u avanturu sa svojim novim internacionalnim prijateljem!

Ukoliko imaš ikakvih pitanja, javi nam se putem Instagram na @esnzagreb.