16.06.2023

Obavijest o upisu u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih studija Novinarstvo i Politologija u ak. god. 2023./2024.

Upute za online upise bit će objavljene u ponedjeljak, 17. srpnja!

Otvorili smo chat na koji se možete javiti i postaviti pitanja vezana za upise prodekanici za nastavu. Na chatu možete prijaviti i probleme koji se budu javljali nakon početka online upisa 20. srpnja. Aplikacija za chat je dostupna na poveznici.

Obavijest u upisu u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih studija Novinarstvo i Politologija u ak. god. 2023./2024. za studente koji prvi i drugi put upisuju I. godinu sveučilišnih prijediplomskih studija na nekom visokom učilištu

Obavijest studentima koji u ak. god. 2023./2024. upisuju I. godinu sveučilišnog prijediplomskog studija u redovitom statusu, a već studiraju ili su studirali tri i više puta na nekom drugom sveučilišnom studiju