19.12.2022

Projekt "Podrška roditeljima studentima" u organizaciji Hrvatske akademska zajednica

Projekt

Pozivamo studente roditelje da se uključe u projekt "Podrška roditeljima studentima" u organizaciji Hrvatske akademske zajednica (HAZ). Projekt se sastoji od niza radionica koje će se baviti izazovima i problemima sa kojima se roditelji studenti susreću te će sudionici naučiti kako balansirati i uskladiti studentski život s roditeljskim, a pritom ne izgubiti sebe.

Projekt financira HAZ, a radionice provodi odgojiteljica djece rane i predškolske dobi, certificirana edukatorica roditelja i studentica diplomskog studija ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja Eva Hohnjec. Sve radionice su besplatne, a održavat će se dva puta mjesečno u poslijepodnevnim satima.

Prva radionica počinje u srijedu, 21. prosinca 2022. u 17 sati. Predviđeno vrijeme trajanja je između 45 i 60 minuta.

Na radionicu se možete prijaviti preko upitnika.

Broj mjesta ograničen je na 10.