Nagrada Mlada nada za najbolji komunikacijski plan stigla na FPZG

Na osmoj studentskoj konferenciji Hrvatske udruge za odnose s javnošću dodijeljena je prestižna studentska nagrada Mlada nada Marti Dujmović, studentici Fakulteta političkih znanosti, u kategoriji najbolji komunikacijski plan. Njezin projekt Bioderma peteročlano povjerenstvo ocijenilo je kao najbolji, a izrađen je u sklopu kolegija Strategije odnosa s javnošću pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Hrvoja Jakopovića i Karla Kanajeta. Kolegica Dujmović je time pokazala da se u velikoj konkurenciji studenti Fakulteta političkih znanosti i usmjerenja Strateško komuniciranje izdvajaju kao kandidati koji posjeduju znanja, vještine i kreativnost prepoznate od krovne strukovne udruge HUOJ, što čini kvalitetan temelj za profesionalni razvitak.