23.11.2022

Od 28. studenog do 2. prosinca 2022. na Sveučilištu u Zagrebu održava se interdisciplinarna međunarodna konferencija o otvorenim podacima (International Open Data Conference: Open data challenges in times of crisis and growth), u okviru OBZOR2020 projekta TODO (Twinning Open Data Operational).

Program konferencije dostupan je na poveznici.

Registracija je otvorena do petka, 25. studenoga putem poveznice.

Konferencija se održava u sklopu Obzor2020 TODO Twinning Open Data Operational projekta na kojem sudjeluje šest sastavnica Sveučilišta u Zagrebu (Geodetski fakultet kao glavni koordinator,  Pravni fakultet, Fakultet elektrotehnike i računarstva, Fakultet organizacije i informatike, Fakultet prometnih znanosti i Agronomski fakultet) - te Tehnološko Sveučilište Delft (Nizozemska) i Egejsko Sveučilište (Grčka) kao vanjski partneri. Projekt je usmjeren na unapređenje interdisciplinarnog pristupa i inovacijskog kapaciteta Sveučilišta u Zagrebu u korištenju otvorenih podataka.

Konferencija će se održati hibridno, uživo s online prijenosom. Više o konferenciji na poveznici.

Za sve upite obratite se na pdurman@pravo.hr.