Suradnja FPZG-a i Valamar Riviere

Doris Berečić, voditeljica digitalnih marketinških komunikacija, i Deana Vrban, voditeljica razvoja zaposlenika u Valamar Rivieri, gostovale su na kolegiju Odnosi s javnošću u turizmu.

Gostujuće predavanje je posvećeno razumijevanju temeljnih vrijednosti, misije i vizije jedne od najvećih turističkih kompanija u Hrvatskoj. Predavačice su se osvrnule na postojeće projekte i digitalne kampanje te razjasnile funkcionalnost organizacijske strukture Valamara s posebnim naglaskom na digitalne komunikacije i odnose s javnošću.

Nakon predavanja, studenti su imali priliku sudjelovati u radionici kojoj je svrha bila bolje se upoznati sa zakonitostima digitalnog komuniciranja u turizmu. Tom prilikom studenti su u timovima osmišljavali i predstavili ključne tekstualne i vizualne poruke posvećene privlačenju gostiju putem digitalnih kanala.

Gostovanje je ujedno bila prigoda za informiranje o mogućnostima zapošljavanja u Valamaru te je privuklo interes i drugih studenata koji pohađaju kolegije s usmjerenja Odnosi s javnošću i Strateško komuniciranje.