Program međunarodne mobilnosti GCUB

Veleposlanstvo Brazila sa zadovoljstvom obavještava da je otvoren poziv za podnošenje prijava za Program međunarodne mobilnosti GCUB koji promovira Grupa za međunarodnu suradnju brazilskih sveučilišta (GCUB), konzorcij koji okuplja 89 institucija visokog obrazovanja u Brazilu.

Cilj programa je pridonijeti razvoju visoke akademske razine studenata s pet kontinenata, kao i promicati internacionalizaciju sveučilišta i ojačati međunarodnu suradnju između brazilskih sveučilišta i obrazovnih institucija drugih zemalja.

U ovom izdanju natječaja bit će dodijeljeno više od 785 stipendija na razini magisterija i doktorata na 50 brazilskih sveučilišta, a početak programa predviđen je za 2023. godinu.

Studenti se mogu prijaviti od 31. listopada 2022. Prijave će se zatvoriti 13. studenog 2022. u 23:59 (BRT- brazilijska vremenska zona).

Za sva pitanja možete se obratiti na gcub.mob@gcub.org.br.

Tekst natječaja dostupan je na poveznici.