Poziv na znanstveno-stručnu konferenciju Studenti u susret znanosti – StES2022

U studenom 2022. godine Sveučilište u Banja Luci bit će domaćin 15. multidisciplinarne znanstveno-stručne konferencije Studenti u susret znanosti – StES2022. Konferencija će se održati u Banja Luci od 17. do 19. studenog 2022. godine. Na stručno-znanstveni skup mogu se prijaviti studenti preddiplomskih, diplomskih i doktorskih studija, kao i mladi istraživači do 30 godina. Studenti u susret znanosti – StES je vodeća znanstveno-stručne konferencija studenata, multidisciplinarnog karaktera, u organizaciji Studentskog parlamenta Sveučilišta u Banja Luci. Cilj StES konferencije je predstaviti znanstvena i stručna postignuća studenata i mogućnost njihove primjene u praksi te odrediti budući smjer istraživanja.

Više informacija o konferenciji možete pronaći u pozivnom pismu i na web stranicama konferencije, dok upute za pisanje radova možete pronaći na poveznici. Za prijavu je potrebno ispuniti prijavni obrazac.