03.05.2022

Ljetna škola Europe in the Global Arena - Sveučilište u Pečuhu

Sveučilište u Pečuhu organizira ljetnu školu “Europe in the Global Arena - 2022” koja će se održati od 21. do 30. lipnja 2022. Sudjelovanje je besplatno, a škola je namjenjena studentima preddiplomskih, diplomskih i doktorskih studija. Svi sudionici se mogu prijaviti za CEEPUS stipendiju koja pokriva školarinu, troškove smještaja, hrane i razne društvene aktivnosti za vrijeme trajanja programa. Uspješno pohađanje ljetne škole donosi 4 ECTS-a.

Prijave za ljetnu školu se vrše na poveznici. Rok za prijavu je 10. svibnja. Prijave za CEEPUS stipendiju se vrše putem CEEPUS portala. Program možete pronaći na poveznici. Više informacija o ljetnoj školi možete pronaći u promotivnom letku i na službenoj web stranici.