Početak prijava za otvorenje LUMEN Businessa

eSTUDENTov projekt LUMEN Business najveće je studentsko natjecanje u rješavanju poslovnih slučajeva u Hrvatskoj i regiji. Projekt se održava već 18 godina, odnosno od samog početka rada Udruge. Na ovogodišnjem natjecanju sudjeluje 5 partnerskih poduzeća: BAT, L'Oreal, Njuškalo, PBZ i Pliva. Svaki od njih osmislio je svoje poslovne slučajeve koje će natjecatelji rješavati. Osim odličnog iskustva koje će svi natjecatelji steći, pobjednici dobivaju i novčane nagrade. Prvo mjesto dobit će 10.000 kn, drugo mjesto 5.000 kn te treće mjesto 3.000 kn.
Otvorenje LUMEN Business natjecanja, na kojem će poduzeća predstaviti sebe i svoje poslovne slučajeve, održat će se 28. veljače 2022. u 17:00 putem Google Meet platforme. Svako poduzeće održat će kratku prezentaciju o svome slučaju, a nakon toga slijede pitanja zainteresiranih upućena predstavnicima poduzeća. Ako želite biti dio otvorenja te saznati sve o ovogodišnjim slučajevima, prijavite se ovdje. Prijave su otvorene do ponedjeljka 28. veljače do 11:59 prijepodne!
Na dan otvorenja počinju i prijave za ovogodišnje natjecatelje. Prijaviti se mogu studenti kako u Hrvatskoj, tako i u regiji te neovisno o tome koji fakultet pohađaju.
Za više informacija o događaju i eSTUDENTu, posjetite naš web, Facebook, Instagram i Linkedln.