02.03.2022

Okrugli stol ‘Towards Critical Digital Cultural Politics? EU, Platforms and Converging Regulation’

Poštovane kolegice i kolege,
Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na okrugli stol pod naslovom ‘Towards Critical Digital Cultural Politics? EU, Platforms and Converging Regulation’ koji će se održati od 17:00h do 19:30h, 3.ožujka 2022. godine u Vijećnici Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Ivana Lučića 3.
Na okruglom stolu govoriti će:

• Izv. prof. dr. sc. Bjarki Valtysson, Sveučilište u Kopenhagenu, Danska
  • Izv. prof. dr. sc. Aleksandar Brkić, Sveučilište Goldsmiths, UK
  • Dr. sc. Aleksandra Uzelac, Odjel za kulturu i komunikacije, IRMO
  • Dr. sc. Paško Bilić, Odjel za kulturu i komunikacije, IRMO

Moderatorica: dr. sc. Jaka Primorac, Odjel za kulturu i komunikacije, IRMO.
Ispred Odsjeka za sociologiju Filozofskog fakulteta uvodnu riječ dati će doc. dr. sc. Helena Popović.
Više od temi okruglog stola možete naći na sljedećoj poveznici, dok je program skupa dostupan ovdje.
Molimo da registrirate Vaš dolazak na sljedećoj poveznici.

Organizator okruglog stola je Odjel za kulturu i komunikacije, Institut za razvoj i međunarodne odnose (IRMO) u suradnji sa Odsjekom za sociologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu te Sekcijom za sociologiju medija i komunikacija, Hrvatskog sociološkog društva (HSD).
(Napomena: program će se održavati u skladu sa važećim epidemiološkim mjerama).
Radujemo se Vašem dolasku!

Srdačan pozdrav
platEU projektni tim