Aplikacija za plaćanje u restoranima studentskog centra

U rad je puštena nova aplikacija putem koje studenti mogu plaćati svoje obroke u menzama Studentskog Centra!
Riječ je o inovativnoj usluzi digitalnog studentskog novčanika, koja predstavlja zamjenu za papir i kovanice, odnosno gotovinu i kartice. U suradnji sa Studentskim zborom Sveučilišta u Zagrebu, koji je potaknuo inicijativu, te uz pomoć Studentskog centra, startup WeaPay je razvio mobilnu aplikaciju kao rješenje ovog studentskog problema.
Koristeći aplikaciju, moći ćeš brzo i bezbolno, bezgotovinski i efikasno plaćati svoj obrok u menzama. U aplikaciji ćeš se prijaviti putem AAI identiteta nakon čega je dovoljno samo prisloniti svoj uređaj na skener prilikom dolaska na blagajnu i obrok je plaćen. Novac na aplikaciju možeš uplatiti potpuno besplatno putem kartice ili uplatom s bankovnog računa. Uz to, putem aplikacije možeš plaćati i u studentskim kafićima na vrlo jednostavan način skeniranjem QR koda. Također, tvoji ti prijatelji na identičan način mogu uplatiti novac bez naknade.
U stiscu s obavezama, a praznog želudca, u aplikaciji pronađi sebi najbližu menzu, brže i bolje pojedi svoj ručak, a uvijek možeš počastiti i svog kolegu ili kolegicu. Preuzmi svoju aplikaciju na poveznici.