08.04.2024

Održane svečane promocije za studente prijediplomskih, diplomskih i specijalističkih studija FPZG-a

Na Sveučilištu u Zagrebu je u subotu, 6. travnja održana svečana promocija studenata prijediplomskih, diplomskih i specijalističkih studija Fakulteta političkih znanosti. Promovirani su sveučilišni prvostupnici i prvostupnice politologije i novinarstva, sveučilišni magistri i magistre politologije; novinarstva; nacionalne sigurnosti i MES-a, te specijalisti i specijalistice za nacionalnu sigurnost; za vanjsku politiku i diplomaciju; za upravljanje projektima, fondovima i programima Europske unije i iz odnosa s javnošću.

Čestitamo svim promoviranim studenticama i studentima!

Promocija Fakulteta političkih znanosti, 6. travnja 2024